piątek, 13 czerwca 2014

Wakacje tuż tuż :))

Siemka:*
Długo nie pisałam bo mi się nie chciało hahaha ale dzisiaj mam chęci i czas. Dzisiejszy post będzie poświęcony WAKACJOM <3 Nie ma chyba nic lepszego jak słońce i wakacje w najlepszym miejscu. Poprzednie wakacje spędziłam w górach. Było bardzo fajnie. Poszłam na Giewont i wiele innych gór.Polecam też zejście z Kasprowego Wierchu do Hali Gąsienicowej żółtym szlakiem a potem na przykład niebieskim nad czarny staw gąsienicowy, lub powrót do Zakopanego. W tym roku jadę do brata robić kurs młodszego ratownika. Od dnia dzisiejszego zostało 13 dni i jeszcze odjąć dni wolne, święta to już za parę dni.
  
A jakie Ty masz plany na wakacje :))?

4 komentarze:

 1. Nie lubię gór, a raczej chodzić po górach. Moje wymarzone wakacje na pewno znajdują się jak najdalej od gór, od ruchomych (piaskowych) wydm. Ja kocham się opalać, pływać i odpoczywać.
  Ja nie mam planów, pewnie wszystko ułoży się spontanicznie. Wiem tyle, że będę jechała nad jezioro, gdzie mam domek, ponieważ jeżdże tam co roku :)
  Jeżeli mowa o wakacjach, zapraszam na mój konkurs w którym możesz wygrać wybraną rzecz (np. ciuch) z pewnego sklepu do kwoty $15. Na pewno znajdziesz tam coś na ten sezon. :D

  http://claaudiablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na wakacje jadę do Włoch :D
  co powiesz na obs za obs?
  http://tymbarkowwa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tamtym roku byłam nad morzem i w tym roku również jadę nad morze ;) Już nie mogę się doczekać! ♥
  W wolnej chwili zapraszam do mnie ~ http://kikaa-blog.blogspot.com - kliik! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę morze od gór ;))
  Pozdrawiam! :*

  http://snookie-snooki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń